۱۳۹۸/۰۸/۱۸ at 5:11 قبل از ظهر
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت لوازم اجرای نوار تیپ آبیاری

قیمت لوازم اجرای نوار تیپ آبیاری

برای اجرای سیستم آبیاری قطره ای با نوار تیپ به تجهیزات و لوازمی نیاز است که مرغوبیت آنها می تواند در کیفیت و قیمت سیستم راه اندازی شده تاثیر بگذارد.
برای اینکه سیستم آبیاری قطره ای با نوار تیپ آبیاری به درستی در زمین کشاورزی نتیجه دهد به عواملی بستگی دارد که اجرای صحیح هر کدام از این عوامل می تواند سبب بهره بری و مدیری ت مصرف آب شود.
از عوملی که باید در سیستم قطره ای توجه شود نحوه به کاربردن نوارها برای کشت هر محصول گیاهی است. یقینا مشخصات و فواصلی که در کشت گیاه هندوانه یا نیشکر و ذرت به کار می رود با هم فرق می کند و کشاورز باید به این نکات واقف باشد.
از دیگر عوامل در راه اندازی که باید توجه شود مدیریت این سیستم در طول فصل زراعی می باشد. کشاورز باید بداند که فاصله زمانی در آبیاری هر محصول چه زمانی می باشد یا اینکه هر چند روز یکبار به روزنه ها توجه نماید تا از گرفتگی آنها اطمینان حاصل نماید.
استفاده از تجهیزات و لوازم مدرن که در آبیاری قطره ای توسط شرکت های تولید کننده ایرانی و خارجی تولید می شود هر چقدر بالاتر باشد یقینا سیستم با کیفیت بیشتری کار می کند و مدیریت آب به خوبی صورت می گیرد. بنلراین کشاورزان در خرید تجهیزاتی همچون لوله های پلی اتیلن یا لوله های لی لفت و نوارهای تیپ و اتصالات لوله و نوار دقت نمایند.
به طوریکه امروزه بازار رقابت در فروش و عرضه تجهیزات توفیقات چشمگیری داشته است و انواع لوازم آبیاری قطره ای مرغوب در بازار موجود باشد. در حالی که در سال های اخیر فقط چند شرکت در بازار وجود داشته اند و بازار با این رقابت فاصله داشته است و تنوع محصولات به این نحو نبوده است. این حسنی برای کشاورز و فروشندگان قطعات آبیاری قطره ای است که می تواند آزادنه اقدام به خرید و تهیه آن نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس احمدرضا مجاهدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120919020
پست الکترونیکی: mojahedipipe@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نوار آبیاری بارانی

خرید اینترنتی نوار آبیاری بارانی

خرید اینترنتی نوار آبیاری به روش بارانی را بدون دردسر خرید حضوری انجام دهید و …

دیدگاهتان را بنویسید

فروشگاه مجازی محصولات کانال بازار نوارتیپ ایران ترویج و توسعه کشاورزی